China Team

Forum o twoim dalekowschodnim przyjacielu.


#1 2010-08-24 16:15:41

kokosek1993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 1
Punktów :   

BLOKADY W capro?

Witaj widziałem twój skuterek bardzo mi sie podoba szczególnie tuning xD ja równiez mam capro ale po czesci zaoblokowanego .Chciałbym sie spytac gdzie miałes blokady ? ja mam wymienione rolki a w module mam 5kabelków podlaczonych to on sam nie jest zablokowany chyba, i po tym moje osiagi duzo sie nie powiekszyły  63km ,a i wogole nie ma mocy i przyspieszenia więc kumpel zciekawosci  zamienił tłumik i podziałało skuter szybko sie rozpedzał ale predkosc max sie nie poprawiła ,mysle ze blokade 1 mam w tłumiku,mozesz powiedziec mi jakie miałes blokady i osiagi po sciagnieciu ich bez tuningu?

Offline

 

#2 2010-08-25 08:56:52

laserbeam

Administrator

868920
Skąd: Ostrowiec Św.
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 24
Punktów :   

Re: BLOKADY W capro?

Ja w swoim Capro miałem tylko na gaźniku śrubkę. Przed zdjęciem blokady 55km/h na prostej, a po zdjęciu tak do 65 na prostej max, ale jak już się bujnął dalej to szedł do 70km/h nawet czasem. V-max w capro jest słaby,bo ma on przełożenia zablokowane. Ja przy zmienionym cylku na 72cc i przełożeniach na 11 obrotów wyciskam teraz 75-80km/h (realnych). Skąd jesteś, może byśmy się spotkali gdzieś? Bym ci zdjął blokady

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1949.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.lisiepysie.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.naruto-gn.pun.pl